قرعه کشی تور دور اروپا با کشتی کروز

کل تهران با Tap30 ، دور دنیا با راه و جا

قرعه کشی سفر جادویی دور اروپا با کشتی کروز

از 13آذر تا 19دی 1395

20 دی قرعه کشی کشتی کروز

اطلاعات بیشتر

شرایط شرکت در قرعه کشی

شما می توانید تا 20 آذر ماه با Tap30 سفر کنید و در هر سفر یک کد تخفیف 13000 تومانی برای خرید از کلیه محصولات راه وجا ( پرواز داخلی و خارجی ، هتل خارجی ) به صورت پیامک هدیه بگیرید.
شما می توانید تا 19 دی ماه از کد تخفیف خود استفاده کنید تا در قرعه کشی سفر جادویی 8 روزه دور اروپا با کشتی کروز شرکت نمایید.
در تاریخ 20 دی ماه مراسم قرعه کشی توسط شرکت راه و جا انجام می شود و برنده خوشبخت این سفر معرفی می گردد.

تور 8 روز دور اروپا (ایتالیا + مالتا + اسپانیا + فرانسه)

مشخصات تور دور اروپا

مدت تور : 7 شب و 8 روز


ترکیب تور : جنوا ، رم ، پالرمو ، مالتا ، بارسلون ، مارسی


نوع کشتی : MSC SPLENDIDA CRUISE


خط هوایی : آلیتالیا (تهران - رم - تهران)


محل اقامت : کشتی کروز


Msc splendida cruise

تحقق رویاها به سبک باشکوه

سفر با کشتی کروز به اروپا یکی از مجلل‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها برای دیدن کشورهای این قاره زیبا است. فرصت دیدن چندین کشور در اروپا، در یک سفر کمتر پیش می‌آید. در این تور اروپا شما با کشتی کروز از کشورهای ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه دیدن خواهید کرد. در این تور اروپا شما خستگی سفر را متوجه نخواهید شد، چرا که یک بار در کشتی کروز چمدان خود را باز کرده و تمام شهرهای مسیر کشتی کروز را گشته و در کمال آرامش از سفر خود لذت می‌برید؛ بدون این که تمام مدت خسته از نقل مکان از یک هتل به هتل دیگر باشید.

Msc splendida cruise

کشتی کروز Splendida

کشتی کروز اسپلندیدا (MSC Splendida) شما را به یک سفر جادویی می‌برد. این کشتی کروز به خودی خود یک مقصد زیبای فراموش نشدنی است. شما می‌توانید از موسیقی زنده در بارها و رستوران‌های فوق‌العاده متنوع کشتی لذت ببرید، با حق انتخاب‌های زیاد و خوراکی‌های خوش طعم، از غذاهای معتبر مدیترانه‌ای تا Tex-Mex تند و آتشین. شب خود را با نمایشی در سطح جهانی در تئاتر Strand کامل کنید. همچنین طیف وسیعی از امکانات ورزشی شامل 4 استخر، مسیر ویژه دوندگی، سالن اسکواش و سالن بدنسازی بسیار مدرن در این کشتی کروز وجود دارند. اسپای فوق‌العاده MSC Aurea آرامش جسمی و روانی را برای شما به ارمغان می‌آورد با ماساژهای بالیایی، آب درمانی، درمان‌های زیبایی پیشرفته، حمام ترکی، سونا، جکوزی و سولاریوم.

Msc splendida cruise
winner شاید شما برنده خوشبخت این سفر جادویی باشید.